Про центр

Я – Олеся Киричук, стоматолог-ортопед, головний лікар та засновниця Стоматологічного центру Олесі Киричук. З чого все розпочалося? 

У мене родина медиків, тому з дитинства у нас вдома постійно розмовляли про медицину. Я любила ходити до мами-педіатра на роботу, досі пам’ятаю характерний запах лікарні, білосніжний накрохмалений халат. Напевно, тоді я і вирішила, що стану лікарем. Мріяла стати саме стоматологом, бо мені завжди подобалися люди з відкритою, щирою, красивою і впевненою усмішкою. 

Я розуміла, що можу і хочу допомагати людям зберегти здоров’я зубів.

Закінчила стоматологічний факультет Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, вже з третього курсу почала практикувати. Але навчання у цій сфері не закінчується ніколи: я постійно відвідую курси в різних напрямах стоматології. Маю розуміти кожен етап, який роблять мої спеціалісти, оскільки несу особисту відповідальність за кожного пацієнта.

Я завжди знала, що відкрию власний стоматологічний центр, водночас розуміла, що для цього треба мати потужну команду. Тому дуже швидко почала співпрацю з колегами: робота з першим членом моєї команди, терапевтом-реставратором, розпочалася у 2005 році. Приблизно через 4 роки до нас приєдналася ортодонт, з пародонтологом ми вже 5 років разом. Також в нашій команді є хірург, він один з найкращих спеціалістів в Україні.

Наші лікарі постійно удосконалюються і навчаються в Україні, Швейцарії, Німеччині. Тому ми дотримуємося спільних поглядів і доповнюємо одне одного. 

Центр Олесі Киричук об’єднав людей, перевірених часом і довготривалим стабільним результатом наших пацієнтів.

Стоматологічний центр Олесі Киричук це місце, куди приводять своїх, в яке повертаються і через 20 років, це віповідальність правильних рішень.

З турботою, Олеся Киричук

Киричук Олеся

Засновник клініки. Інтерв’ю

Дуль Микола

Зубний технік, досвід роботи 40 років

Наугольник Віра

Про ортодонтичне лікування

Ольга Микита

Лікар терапевт. Інтерв’ю

Атаман Галина

Підготовка кабінету до роботи

Кучер Олександр

Шоумен, топ ведучий

Сергій Грибовський

Директор зуботехнічної лабораторії

Віктор Винник

Лідер музичного гурту “Мері”

Гнира Уляна

Лікар-гігієніст

Павло Перебийніс

Операція

Шешурак Христина

Як вибрати зубну пасту та які є різновиди зубної пасти

Катерина Островська

зав кафедри ЛНУ ім. І. Франка

Команда спеціалістів на варті вашого здоров'я

Наш захист на період пандемії COVID-19

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом