Про центр

Я – Олеся Киричук, стоматолог-ортопед, головний лікар та засновниця Стоматологічного центру Олесі Киричук. З чого все розпочалося? 

У мене родина медиків, тому з дитинства у нас вдома постійно розмовляли про медицину. Я любила ходити до мами-педіатра на роботу, досі пам’ятаю характерний запах лікарні, білосніжний накрохмалений халат. Напевно, тоді я і вирішила, що стану лікарем. Мріяла стати саме стоматологом, бо мені завжди подобалися люди з відкритою, щирою, красивою і впевненою усмішкою. 

Я розуміла, що можу і хочу допомагати людям зберегти здоров’я зубів.

Закінчила стоматологічний факультет Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, вже з третього курсу почала практикувати. Але навчання у цій сфері не закінчується ніколи: я постійно відвідую курси в різних напрямах стоматології. Маю розуміти кожен етап, який роблять мої спеціалісти, оскільки несу особисту відповідальність за кожного пацієнта.

Я завжди знала, що відкрию власний стоматологічний центр, водночас розуміла, що для цього треба мати потужну команду. Тому дуже швидко почала співпрацю з колегами: робота з першим членом моєї команди, терапевтом-реставратором, розпочалася у 2005 році. Приблизно через 4 роки до нас приєдналася ортодонт, з пародонтологом ми вже 5 років разом. Також в нашій команді є хірург, він один з найкращих спеціалістів в Україні.

Наші лікарі постійно удосконалюються і навчаються в Україні, Швейцарії, Німеччині. Тому ми дотримуємося спільних поглядів і доповнюємо одне одного. 

Центр Олесі Киричук об’єднав людей, перевірених часом і довготривалим стабільним результатом наших пацієнтів.

Стоматологічний центр Олесі Киричук це місце, куди приводять своїх, в яке повертаються і через 20 років, це віповідальність правильних рішень.

З турботою, Олеся Киричук

Киричук Олеся

Засновник клініки. Інтерв’ю

Кучер Олександр

Шоумен, топ ведучий

Сергій Грибовський

Директор зуботехнічної лабораторії

Віктор Винник

лідер гурту “Мері”, пацієнт

Христина Шешурак

Як вибрати зубну пасту та які є різновиди зубної пасти

Катерина Островська

завідуюча каф. ЛНУ ім.Івана Франка, кер. амбулаторії аутизму
Команда спеціалістів на варті вашого здоров'я
Часті запитання
Часті запитання

Центр стоматології знаходиться у внутрішньому дворі житлового будинку. Вдень зазвичай є місце де поставити машину. Зателефонуйте нашому адміністратору.

Дитині повинно бути щонайменше 3 роки

Особливо турбуватися з цього приводу не варто. Ми її легко приберемо Вам за допомогою фотополімерною реставрації або в процесі ортодонтичного лікування. Крім цього, можемо запропонувати вам установку в проблемній зоні виниров або Люмініри.
Вибір лікування залежить від складності та класифікації діастеми.

Все залежить від характеру перебігу та глибини ураження карієсом. Якщо каріозний процес сильно порушив цілісність тканин зубів, то відбувається процес очищення і видалення інфікованих тканин під наглядом карієс маркера і заміщення дефекту зуба фотополімерною пломбою або стеклоінномерним цементом відповідно до показань до того чи іншого клінічного випадку. Знеболювання відбувається відповідно до вікових показаннями і при наявності аллергопроб у дітей на анестетики. Всю цю інформацію вам розповість дитячий стоматолог на консультації і адаптаційний візит.

Блог

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом