Безпечне відбілювання зубів BEYOND

Сяюча, білосніжна усмішка – один із секретів впевненості у собі! Якщо ж ваші зуби втратили природний відтінок, пожовтіли, ви соромитеся усміхатися, – вам час записатися на процедуру відбілювання зубів!

Те, що зуби знебарвлюються та жовтіють, – природно. Багато продуктів, напоїв, ліків впливають на колір зубів. Також серед причин пожовтіння зубів є вік, генетика, вплив куріння. Проте сучасна стоматологія має ефективне рішення цієї проблеми – відбілювання зубів. Перед процедурою важливо поцікавитися у стоматолога, якою саме системою здійснюють відбілювання.

У нашому центрі для процедури відбілювання зубів ми використовуємо найновішу лампу BEYOND Polus Advanced. У порівнянні з традиційними методами з використанням ламп, які випромінюють тепло, лазерна система відбілювання BEYOND не має побічних ефектів. А ще в Америці вона з 2012 року вважається системою відбілювання №1.

Тому, якщо ви раніше не наважувалися на відбілювання, бо боялися пошкодити емаль, то з системою BEYOND можете бути впевнені у безпечності процедури. Цей апарат не нагріває і не пошкоджує ні емаль, ні дентин, відбувається так зване «холодне» відбілювання. Під впливом світла лампи професійний відбілювальний гель м’яко взаємодіє з емаллю.

Що варто знати про процедуру?

  • За тиждень-два перед відбілюванням рекомендовано зробити професійну гігієну ротовою порожнини.
  • Процедура відбувається трьома циклами по 10 хв. Тобто загальна тривалість відбілювання займає всього 30 хв.
  • Ви можете обрати, до якого тону хочете відбілити зуби (може бути ефект відбілювання на 5-10 тонів). Результат ви побачите одразу! Якщо пацієнт хоче ще кращого результату, то процедуру можна повторити через два тижні.
  • Процедура відбувається абсолютно безболісно. А після відбілювання немає неприємної чутливості зубів.

Також важливо, що ми робимо фотопротокол – ви зможете побачити ефект відбілювання, порівнюючи знімки до і після.  

Результат відбілювання може зберігатися до двох років. Проте це вже залежить від якості догляду за зубами, харчування та наявності шкідливих звичок у пацієнта.

Доцільність відбілювання має визначити лікар. Якщо у пацієнта сильно пошкоджена емаль, то виконувати процедуру не рекомендується. Під час консультації стоматолог з’ясує причину пожовтіння, проведе ретельне обстеження прикусу і зубів, перевірить стан емалі та порекомендує найбільш безпечний та ефективний варіант відновлення сяючої усмішки. Бо є багато ситуацій, коли зуби жовтіють не з причини природної жовтизни, а через стертість, реставрації, в такому разі процедура може зашкодити. Тому про безпечність відбілювання вам скаже тільки лікар.