Олеся Киричук

Засновниця стоматологічного центру, головний лікар, досвід роботи 20 років. Спеціалізація – ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія. Проходила навчання за методиками світових майстрів гнатології – Джефрі Оккісона, Пітер Е. Доусона, Рудольфа Славічека.
“Займаюся Anti Age стоматологією, повертаю молодість, займаюся лікуванням нижньощелепних суглобів, сплінттерапією, виготовляю керамічні вкладки, накладки, вініри. Безмежно люблю свою роботу і завжди розвиваюся! Моїм першим роботам з безметалової кераміки, вже понад 15 років!”

→ Записатись на прийом

Сертифікати

Ольга Микита

Лікар-терапевт стоматологічного центру. Моя робота полянає у виконанні прямої реставрації зубів та лікування кореневих каналів під мікроскопом. Відновлення естетичної та функціональної параметрів зуба за допомогою композитних матеріалів, фотополімерів. Я можу відреставрувати форму та колір зуба, тріщини, сколи,  відновити після карієсу. За допомогою прямої реставрації можна зробити нову усмішку за 1 день.

→ Записатись на прийом

Сертифікати

Павло Перебийніс

Лікар першої категорії. 15 років займається допомогою пацієнтам в області хірургічної стоматології. Весь цей час вдосконалює свої мануальні навички та постійно навчається закордоном. Я мав честь навчатись у Паоло Мао, Ін’які Камбарене, Джувані Езукеллі, Фладе Кюрі та багатьох інших. У роботі керується принципом, щоб вся хірургія була бездоганної якості. Проводить обстеження патології, діагностує наявні захворювання та рекомендує оптимальній комплекс для вирішення проблеми. Асистент кафедри хірургічної стоматології Буковинського Державного медичного університету функціонального результату. Член Асоціації імплантологів України. Спеціалізація: хірургічна стоматологія, щелепно-лицева хірургія, імплантологія.

→ Записатись на прийом

Уляна Гнира

Лікар гігієніст, досвід роботи 3 роки. Навчає правильно чистити зуби)

→ Записатись на прийом

Дуль Микола

Майстер найвищого класу у побудові реконструкції оклюзії та виготовленні естетичних функціональних керамічних реставрацій. Досвід роботи – 40 років! Вчився у світових майстрів (зокрема у Рудольфа Славічека).
Здійснює естетичну реабілітацію незнімними конструкціями з урахуванням оклюзії, функції зубощелепної системи. Має великий досвід у реабілітації на імплантах. Проводить AntiAge-реабілітацію.
Лікар наголошує, що у його роботі дуже важливо враховувати індивідуальність, характер, стиль життя пацієнта, бути уважним до найдрібніших деталей та ретельно сплановувати кожен крок.

→ Записатись на прийом

Шешурак Христина

Головний адміністратор центру. Закінчила ЛНМУ ім. Д.Галицького за спеціальністю провізор, фармацевт. Досвід роботи в провідних фармацевтичних компаніях в Україні і за кордоном! Експерт у виборі зубних паст та аксесуарів по догляду за ротовою порожниною, спеціаліст в галузі краси і здоров’я. Завжди турбується про наших пацієнтів і допомагає адаптуватися до процесу лікування.

→ Записатись на прийом

Дмитро Лобаз

Зубний технік, досвід роботи 20 років, власник зуботехнічної лабораторії, лідер у використанні цифрових технологій, постійно розвивається, проходить навчання в Україні та за кордоном, великий досвід роботи у протезуванні на імплантах. Виготовлення авторських керамічних вінірів , накладок, вкладок. “ Моя робота-це справа мого життя»

→ Записатись на прийом

Пасемко Анжела, асистент стоматолога

Наугольник Віра, асистент стоматолога

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом