Ми працюємо з ідеальним апаратом для професійної гігієни і вважаємо , що він має усі переваги:

🎯 Ультразвуковий модуль - це передовий iPezo Engine з лінійки найкращих ультразвукових апаратів "Varios", який регулює потужність в залежності від тиску на тканини. Він має різні режими роботи, які можна налаштовувати на великому LED-дисплеї, а також велику кількість насадок для різних маніпуляцій. Наконечник сам по собі легкий і тонкий, а також має підсвітку, що полегшує доступ і візуалізацію робочого поля при складному доступі.

🎯 Модуль для порошку. Досвід NSK у розробці турбін дозволив оптимізувати потоки порошку всередині камери, що спрощує розпилення порошку, води та повітря, і значно скорочує час у стоматологічному кріслі.

🎯 Тонкий наконечник забезпечує відмінний доступ і маневреність всередині порожнини рота. Довга і компактна насадка полегшує доступ до ретромолярної ділянки, зменшуючи дискомфорт як для лікарів, так і для пацієнтів. Вона дозволяє уникнути непотрібного розтягування губ та щік, але забезпечує широке поле для роботи.

🎯 Функція автоматичного очищення. Автоматично очищує наконечник та шланг після застосування порошку або ультразвуку. Під час циклу очищення на дисплеї відображається час, що залишився до завершення процесу, який триває приблизно 45 секунд від початку до кінця. Це особливо важливо, коли використовуються корозійні іриганти.

🎯 Додатково можна придбати періо-систему для ще більш досконалого проведення професійної гігієни!

Преміум відбілювання

Процедура при якій лікар проводить освітлення кольору емалі до відтінку, обраного пацієнтом. У нашій стоматології проводиться виключно безпечне і дбайливе відбілювання зубів за допомогою новітнього обладнання та сертифікованих, препаратів. Процедура проводиться лікарем гігієністом при відсутності до неї протипоказань. На відбілювання зубів в нашій клініці ціна доступна. Вартість відбілювання зубів залежить від обраної методики. Дізнатися точну ціну можна під час консультації у нашого лікаря.

Гігієна

Пародонтологія та гігієна нерозривно пов’язані один з одним, адже саме правильна гігієна порожнини рота є тим самим ключем до лікування вже наявної хвороби і основним методом профілактики і захисту від подібних недугів..Розширеним варіантом професійної гігієни є кюретаж — видалення підясенних зубних відкладень з зубоясенних кишень за допомогою спеціальних інструментів.

Уляна Гнира

Лікар гігієніст, досвід роботи 8 роки. Навчає правильно чистити зуби.

Вважає, що сучасний стоматолог повинен вміти виходити за межі своїх вузьких професійних напрямків і бути фахівцем широкого профілю: самостійно обстежити хворого, поставити діагноз, скласти план лікування та виконати його

Сертифікати

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом