Стоматологічний Центр Олесі Киричук

Усмішка – це найгарніша прикраса, яку ми можемо надіти!

Естетична і функціональна стоматологія

Гарантія правильних рішень
Функціональна діагностика

Аналіз функції зубощелепної системи, комплексна діагностика ротової порожнини, аналіз стану суглобів, жувальних та мімічних м’язів.

– Діагностика моделей в артикуляторі;
– Електронна аксіографія;
– Аналіз комп’ютерної томографії.

AntiAge

Комплексний підхід для корекції вікових змін зубощелепної системи, корекція нижньої третини обличчя, тотальна репродукція прикусу.

Ваша зовнішність омолодиться на 5-10 років.

Пародонтологія

Діагностика, профілактика, лікування тканин опорного апарату зуба.

Навчання гігієни;
Професійна гігієна ротової порожнини:
o   Air-Flow;
o   Ультразвук;
o   Полірування;
o   Скейлінг.
– Система «Vector».

Ортодонтична стоматологія

Профілактика та лікування порушень цілісності функцій зубощелепної системи, аномалії прикусу чи окремих зубів.

– Брекет системи різних видів;
– Капи та елайнери;
– Лицьові маски;
– З
німні пластинкові апарати.

Хірургічна стоматологія

Імплантація;
Видалення зубів;
Атипове видалення;
Кісткова пластика;
Субантральна аугментація (синус-ліфтинг);
– Пластика вуздечки;
Пластика ясен (хірургічне закриття рецесій);
Пародонтальна хірургія.

Ортопедична стоматологія

Лікування порушень цілісності зубощелепної системи та відновлення функції жувального апарату при відсутності одного, декількох або повній адентії:
Протезування на імплантах;
– Коронки;
– Накладки;
– Вініри.

Протезування на імплантах;
– Коронки;
– Накладки;
– Вініри.

Терапевтична стоматологія

Діагностика, лікування захворювань зубів та слизової оболонки порожнини рота:

– Реставрація зубів композитом;
– Лікування кореневих каналів під мікроскопом.

Естетична стоматологія

Усунення дефектів зубів (тріщини, зміна довжини, форми, кольору зубів), створення або відновлення красивої усмішки:

– Вініри;
– Композитна реставрація.

– Вініри;
– Композитна реставрація.

Дитяча стоматологія

Якісне, комфортне й безболісне лікування зубів найменших пацієнтів:

Вирівнювання;
– Реставрація;
Видалення зубів;
Лікування зубів;
Дитячі металеві коронки.

Плазмотерапія

Технологія PRGF® – Endoret® – це унікальний 100% аутогенний і біосумісний продукт. Endoret® (PRGF®) використовується в різних медичних сферах – від хірургічної стоматології до травматології, ревматології, дерматології, офтальмології, спортивної медицини, пластичної та косметологічної хірургії. Плазма збагачена факторами росту.

– Оптимальна концентрація тромбоцитів;
– Відсутність лейкоцитів;
– Контрольована активація;
– Аутогенність;
– Відсутність запальних процесів і болю;
– Багатофункціональність;
– Використання в стоматології і косметології.

Наші принципи:

Комплексний підхід до лікування

Після первинної консультації та додаткових обстежень спеціалісти спільно складають план лікування. Пацієнт отримує вичерпну і повну інформацію про ситуацію в його ротовій порожнині.

Чесність перед пацієнтом

У вторинному плані лікування ми прописуємо точну послідовність дій, кінцеву ціну і тривалість лікування. Для пацієнта не буде жодних несподіванок стосовно незапланованих фінансових витрат чи термінів лікування.

Відповідальність за результат

Кожен наш пацієнт весь час є під наглядом головного лікаря, Олесі Киричук. Які лікарі не траплялися б на шляху пацієнта (парадонтолог, терапевт, ортодонт), відповідальність завжди несуть головний лікар і команда.

Постійне навчання

Усі лікарі клініки проходять щомісячне навчання за спеціальністю, щодня переглядають вебінари. Тобто на рік кожен фахівець центру має пройти 12 навчань в Україні та за кордоном.

Ми постійно стежимо за вашим здоров'ям!

Телефонуємо до пацієнтів кожні 6 місяців (або, за потребою, кожні 3 місяці) і запрошуємо на огляд. Регулярно контролюємо якість лікування і чищення зубів. Доступні для вас 24/7.

Якість, інноваційність, стерилізація

У центрі використовуємо тільки нові матеріали та інноваційні методики. Проводимо стерилізацію на найвищому рівні, Vacuklav 23 B+, кожен лікар має індивідуальні засоби захисту - комбінезон, стерильний халат, щиток, респіратори FFP-3.

Дружба крізь роки

Наші клієнти - свідомі люди, які хочуть бути здоровими та бережуть своє здоров'я. Пацієнти знають, що центр несе відповідальність за їхнє здоров'я, тому у нас вибудовується довготривала співпраця і дружба. А перші роботи, які робили наші спеціалісти, служать вже більше 20 років! І ці пацієнти до нас повертаються.

Завдяки непохитним принципам та командній роботі ми щоденно виправдовуємо вашу довіру!

Відповідальність правильних рішень

Наша команда це люди, які перевірені часом і довготривалим, стабільним результатом пацієнтів. Спеціалісти центру постійно вчаться: в Україні, Швейцарії, Німеччині… Тому у лікуванні дотримуємося однакових поглядів, доповнюємо одне одного.

А ще ми часто запрошуємо для співпраці інших відомих фахівців: наші пацієнти мають отримувати найкращі рішення, які існують у світі стоматології!

І саме клієнти, які просто приходять до нас на каву чи під час зустрічі на вулиці кажуть: «Олесю, все прекрасно, я така задоволена вашою роботою!», є нашою гарантією. І таких людей безліч! Зірки, співаки, телеведучі, усмішками яких ви насолоджуєтеся з екранів.

Бо я з усіма і завжди відкрита для спілкування! Пацієнти почуваються захищеними і в надійних руках, ми для них доступні 24/7. Ви можете телефонувати будь-коли, наші спеціалісти знайдуть можливість вам допомогти. Адже питання здоров’я – це найважливіше.

З такими цінностями ми сформували місце, куди приводять своїх. Куди повертаються і через 20 років. Де гарантують красиву і здорову усмішку!

Олеся Киричук

стоматолог-ортопед, головний лікар і засновниця центру

Тільки командою фахівців

Можна досягти неперевершених результатів
Киричук Олеся

Засновниця стоматологічного центру, головний лікар.

Займаюся Anti Age стоматологією, повертаю молодість, займаюся лікуванням нижньощелепних суглобів, сплінттерапією, виготовляю керамічні вкладки, накладки, вініри.

Микита Ольга

Спеціалізація – загальна стоматологія. Досвід роботи 10 років.

Моя робота полянає у виконанні прямої реставрації зубів та лікування кореневих каналів під мікроскопом.

Семен Надія

Лікар Ортодонт. Досвід роботи 15 років.

Проводить лікування усіх видів ортодонтичної патології у дорослих та дітей з використанням змімних та незнімний ортодонтичних апаратів, різноманітних видів брекет-систем, в тому числі і естетичних, елайнерів, екстраоральних апаратів та ортодонтичних мініімплантів.

Павло Перебийніс

Хірург-стоматолог, щелепно-лицевий хірург, імплантолог, асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії БДМУ.

Лікар першої категорії. 15 років займається допомогою пацієнтам в області хірургічної стоматології.

Гнира Уляна

Лікар гігієніст, досвід роботи 3 роки. Навчає правильно чистити зуби)

Дуль Микола

Зубний технік, досвід роботи 41 рік. Президент) !

Майстер найвищого класу у побудові реконструкції оклюзії та виготовленні естетичних функціональних керамічних реставрацій.

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом

Щасливі історії
Дякуємо вам за ваші щирі посмішки!
Я була в багатьох стоматологічних кабінетах, клініках і центрах. Проте, з 100% впевненістю стверджую, що в Олесі Киричук НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ якості надання медичних послуг! Тут все "ТOP": починаючи з зустрічі завжди усміхненої адміністратора п. Христини, смачної кави у почекальні, чистоти (я б навіть сказала - СТЕРИЛЬНОСТІ) усюди, новітньої робо-нано стоматологічної техніки і головної РОДЗИНКИ - доктора Олесі Киричук, яка кожного разу тішить своїм професіоналізмом, перефекціоналізмом, працьовитістю та любов'ю до своєї роботи та пацієнтів. Уся моя РОДИНА здобула свої "здорові" посмішки саме тут! Усім рекомендую! Це клініка, в яку до лікаря-стоматолога ідеш без страху і з великим задоволенням! Люблю Вас усіх! Ви НАЙКРАЩІ! ❤❤❤
Сьогодні були з донечкою в стоматології Олесі Киричук, що на Вашингтона. Задоволена👍👍👍👍 на всі 100000 %. Дівчатка, дуже привітні. Починаючи з рецепції і закінчуючи в кабінеті. Уважні, гарний-індивідуальний підхід до пацієнта. Моя непосида всю процедуру сміялась 😄, стоматолог Оля і її асистент, дякую Вам, за терпіння і професіоналізм. Дівчата, Ви, круті 😘👍😊
Приїхала в клініку з гострою біллю зуба. Прийняли мене за пів години від попереднього дзвінка. Персонал дуже ввічливий, уважний, усміхнений. Щиро дякую п. Олесі Киричук за швидкий діагноз і лікування, постійно мене заспокоювала . За півтора години п. Олеся зробила неймовірну роботу- мені "в очах розвиднілося", біль зник. Рекомендую.
Nataliya Stasiv
Професійні лікарі,чудові результати лікування,дуже привітний персонал і якісне обладнання! + зручне розташування клініки з парковкою👌🏻🔝
Станіслав Лебедько
Професіонали найвищого рівня. Одна з найкрутіших клінік у Львові, а ціни ще нормальні.

Віктор Винник

лідер музичного гурту “Мері”

Олександр Кучер

шоумен, топ ведучий

Катерина Островська

зав кафедри ЛНУ ім. І. Франка

Як нас знайти
вулиця Джорджа Вашингтона, 4А, корпус 7

Ми знаходимось у внутрішньому дворі житлового будинку на першому поверсі з окремим входом