Пломбування зубів

Естетичне і функціональне відновлення зруйнованого зуба – завдання, над яким працюють стоматологи. Найвідоміший і поширений варіант – це пломбування зубів у стоматології. Цей спосіб дозволяє відремонтувати зуб, зберігши при цьому його природну форму, відтінок, функціональність. Крім того сучасні пломби продовжують життя зубів, забезпечують їм додатковий захист від карієсу, зменшують чутливість емалі.

Лікування каналів під мікроскопом

Це процес, при якому стоматолог досліджує кореневий канал під спеціальним мікроскопом, який виявляє навіть найменші причини запалення або болю.

Реставрація зубів​

Художня реставрація зубів – це технологія, яка передбачає максимально природне відновлення зубів, їх форми і кольору. Навіть якщо немає частини зуба або повністю відсутній , то стоматолог створить ідеальну заміну.
Використовувані в процесі матеріали володіють необхідною міцністю і довговічністю.

Ольга Микита

Лікар-терапевт стоматологічного центру. Моя робота полянає у виконанні прямої реставрації зубів та лікування кореневих каналів під мікроскопом. Відновлення естетичної та функціональної параметрів зуба за допомогою композитних матеріалів, фотополімерів. Я можу відреставрувати форму та колір зуба, тріщини, сколи,  відновити після карієсу. За допомогою прямої реставрації можна зробити нову усмішку за 1 день.

Сертифікати

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом