Гнатологія

Вирішення комплексних проблем, що стосуються жувальних, зубів, пародонту та скронево-нижньощелепного суглоба.

Коронки, накладки

Відновлення пошкоджених або відсутніх зубів вінірами, коронками, півкоронками, мостовидним протезами, бюгельними та пластмасовими протезами

Вініри

Вініри на зуби – це тонкі накладки на передню частину зубів, завдяки яким досягається максимально естетичний результат.

Таке рішення дозволяє отримати прекрасний результат, оскільки вінір представляє собою суцільну пластинку, яка буде покривати передню частину зубної коронки, а отже видимі лінії переходу відсутні.

Олеся Киричук

Засновниця стоматологічного центру, головний лікар, досвід роботи 20 років. Спеціалізація – ортопедична стоматологія, терапевтична стоматологія. Проходила навчання за методиками світових майстрів гнатології – Джефрі Оккісона, Пітер Е. Доусона, Рудольфа Славічека.
“Займаюся Anti Age стоматологією, повертаю молодість, займаюся лікуванням нижньощелепних суглобів, сплінттерапією, виготовляю керамічні вкладки, накладки, вініри. Безмежно люблю свою роботу і завжди розвиваюся! Моїм першим роботам з безметалової кераміки, вже понад 15 років!”

Сертифікати

Дуль Микола

Майстер найвищого класу у побудові реконструкції оклюзії та виготовленні естетичних функціональних керамічних реставрацій. Досвід роботи – 40 років! Вчився у світових майстрів (зокрема у Рудольфа Славічека).
Здійснює естетичну реабілітацію незнімними конструкціями з урахуванням оклюзії, функції зубощелепної системи. Має великий досвід у реабілітації на імплантах. Проводить AntiAge-реабілітацію.
Лікар наголошує, що у його роботі дуже важливо враховувати індивідуальність, характер, стиль життя пацієнта, бути уважним до найдрібніших деталей та ретельно сплановувати кожен крок.

Дмитро Лобаз

Зубний технік, досвід роботи 20 років, власник зуботехнічної лабораторії, лідер у використанні цифрових технологій, постійно розвивається, проходить навчання в Україні та за кордоном, великий досвід роботи у протезуванні на імплантах. Виготовлення авторських керамічних вінірів , накладок, вкладок. “ Моя робота-це справа мого життя»

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом