Ми працюємо з ідеальним апаратом для професійної гігієни і вважаємо , що він має усі переваги:

🎯 Ультразвуковий модуль - це передовий iPezo Engine з лінійки найкращих ультразвукових апаратів "Varios", який регулює потужність в залежності від тиску на тканини. Він має різні режими роботи, які можна налаштовувати на великому LED-дисплеї, а також велику кількість насадок для різних маніпуляцій. Наконечник сам по собі легкий і тонкий, а також має підсвітку, що полегшує доступ і візуалізацію робочого поля при складному доступі.

🎯 Модуль для порошку. Досвід NSK у розробці турбін дозволив оптимізувати потоки порошку всередині камери, що спрощує розпилення порошку, води та повітря, і значно скорочує час у стоматологічному кріслі.

🎯 Тонкий наконечник забезпечує відмінний доступ і маневреність всередині порожнини рота. Довга і компактна насадка полегшує доступ до ретромолярної ділянки, зменшуючи дискомфорт як для лікарів, так і для пацієнтів. Вона дозволяє уникнути непотрібного розтягування губ та щік, але забезпечує широке поле для роботи.

🎯 Функція автоматичного очищення. Автоматично очищує наконечник та шланг після застосування порошку або ультразвуку. Під час циклу очищення на дисплеї відображається час, що залишився до завершення процесу, який триває приблизно 45 секунд від початку до кінця. Це особливо важливо, коли використовуються корозійні іриганти.

🎯 Додатково можна придбати періо-систему для ще більш досконалого проведення професійної гігієни!

Закриття рецесій

Рецесія ясен – оголення коренів зубів, процес безпосередньо пов’язаний з перевантаженням окремих зубів, неякісними коронками, реставрацією або травмуванням ясен під час чищення зубів.

Відновлення ясен в області рецесій – є важливим моментом. Ми не пломбуємо оголену ділянку, так я к це не усуває причину, а зменшуємо наслідки – перекриваємо корінь.

Скейлінг

Ультразвуковий скейлінг — це професійна чистка зубів, під час якої відбувається видалення м'якого нальоту і твердого зубного каменю ультразвуком

Плазмотерапія

Плазмотерапія ясен – це одна з ефективних методик сучасної стоматології. Ця процедура сприяє відновленню тканин порожнини рота, пошкоджених внаслідок хірургічних втручань або запальних процесів. Організм активно сприймає власні клітини, що активує процеси загоєння та зміцнює імунітет ротової порожнини

Уляна Гнира

Лікар гігієніст, досвід роботи 8 років. Навчає правильно чистити зуби.

Вважає, що сучасний стоматолог повинен вміти виходити за межі своїх вузьких професійних напрямків і бути фахівцем широкого профілю: самостійно обстежити хворого, поставити діагноз, скласти план лікування та виконати його

Сертифікати

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом