Пацієнтам
Часті запитання

Центр стоматології знаходиться у внутрішньому дворі житлового будинку. Вдень зазвичай є місце де поставити машину. Зателефонуйте нашому адміністратору.

Дитині повинно бути щонайменше 3 роки

Особливо турбуватися з цього приводу не варто. Ми її легко приберемо Вам за допомогою фотополімерною реставрації або в процесі ортодонтичного лікування. Крім цього, можемо запропонувати вам установку в проблемній зоні виниров або Люмініри.
Вибір лікування залежить від складності та класифікації діастеми.

Все залежить від характеру перебігу та глибини ураження карієсом. Якщо каріозний процес сильно порушив цілісність тканин зубів, то відбувається процес очищення і видалення інфікованих тканин під наглядом карієс маркера і заміщення дефекту зуба фотополімерною пломбою або стеклоінномерним цементом відповідно до показань до того чи іншого клінічного випадку. Знеболювання відбувається відповідно до вікових показаннями і при наявності аллергопроб у дітей на анестетики. Всю цю інформацію вам розповість дитячий стоматолог на консультації і адаптаційний візит.

Блог

Шешурак Христина

Як вибрати зубну пасту та які є різновиди зубної пасти

Атаман Галина, асистент стоматолога

Як проходить підготовка кабінету перед вашим візитом

Гнира Уляна, гігієніст

Поради по викорисанню засобів для чищення

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом