Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів – це процедура, з якою знайомі всі малюки. Ми турбуємося про наших маленьких пацієнтів, тому створили для них найбільш сприятливі умови. У приймальні дитина може погратися та розслабитися, познайомитися з лікарем. Ефективне знеболювання проводиться за допомогою чарівної «ручки», або комп’ютерної анестезії STA (Single Tooth Anesthesia system), а мультики – відволікають від лікувальних маніпуляцій. Аби малюк почувався безпечно, під час прийому можуть бути присутні батьки.

Гігієна молочних зубів

Сучасний та ефективний метод професійного чищення зубів, що полягає в застосуванні суміші повітря та спеціального порошку, що з’єднуються із струменем води і легко потрапляють у важкодоступні місця та безболісно очищують зуби з різних сторін

Лікування карієсу та кореневих каналів

При лікування глибокого карієсу та ураженні пульпи у дітей може знадобитися очищення каналів зуба та видалення нервів. Процедура проходить у кілька етапів.

Ольга Микита

Лікар-терапевт стоматологічного центру. Моя робота полянає у виконанні прямої реставрації зубів та лікування кореневих каналів під мікроскопом. Відновлення естетичної та функціональної параметрів зуба за допомогою композитних матеріалів, фотополімерів. Я можу відреставрувати форму та колір зуба, тріщини, сколи,  відновити після карієсу. За допомогою прямої реставрації можна зробити нову усмішку за 1 день.

Сертифікати

Завітайте до нас

Залиште заявку і наш адміністратор зателефонує Вам якнайшвидше, дасть відповіді на Ваші запитання. А також підбере максимально зручний для Вас час на прийом